"Hakkımızda"

Biz Kimiz?
www.albenacicek.com, temelleri 2004 yılında atılmış ve 2015 yılında resmi olarak www.albenacicek.com web sayfası ile yayın hayatına başlamış olan bir e-ticaret projesidir. albenacicek.com, İstanbul içi siparişlerini kendi atölyesinde hazırlamakta ve kendi servis ağı ile alıcılarına ulaştırmaktadır. Merkez ofisi ve atölyesi; Petroliş Mah. İnönü Cad. No:23/A Kartal-İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Neler yapıyoruz?
Biz çiçekleri çok seviyoruz. Çiçeklere dokunmayı, onlarla uğraşmayı ve bazen bir tek dal bile olsa ondan bir sanat ortaya çıkarmayı çok seviyoruz. Müşterilerimizden duyduğumuz memnuniyet verici, olumlu geri bildirimler. Müşterilerimizin mutluluklarına, hüzünlerine, aşklarına, bayramlarına, özel günlerine tanıklık etmeyi ve onları biraz olsun katkılarımızla mutlu etmeyi çok seviyoruz. Evet, biz sadece müşterilerimizi biraz daha mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Online çiçekçilik sektöründe kişiye özel butik çalışmak ve kaliteyi ön planda tutmak hedefimiz.

Nasıl Yapıyoruz?
İstanbul için siparişlerinizi kendi atölyemizde, en taze çiçekleri sizler için seçerek hazırlayıp, kendi servis araçlarımız ile ilk elden teslimatını gerçekleştiriyoruz. Teslimatta gönderici bilgilendirmesi ve teyidi mutlak yapılır.

Nasıl çalışıyoruz?
albenacicek.com?da Müşterilerimiz için farklı çiçek tasarımları yaparak sürekli kendimizi yeniliyor, sürekli aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için daha modern ve farklı ürünler hazırlıyoruz, web sitemizde yer alan birbirinden özel ve farklı yüzlerce tasarım arasından ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ürünlerini seçebilmelerini ve sipariş aşamalarını kolaylıkla tamamlamaları için sürekli ar-ge çalışmaları yapıyor, müşterilerimizi dinliyor ve onlarından bizimle birlikte albenacicek .com?un daha başarılı olması için görüşlerini dikkate alıyoruz.
albenacicek.com?da sipariş vermek çok kolaydır. Ürün gruplarına ve gönderim amaçlarına göre kategorilendirilmiş yüzlerce ürün arasından, aklınızdaki ürünü kolaylıkla seçer, gönderim tarihi, alıcı lokasyonu ve kart mesajı bilgilerini girerek ödemenizi hiç zorlanmadan tamamlarsınız.

Aklınızdaki ürünü seçmekte zorlanıyorsanız eğer bize 0 533 395 00 84 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşarak yada whatsupp mesaj yolu ile yardım talebinde bulunabilirsiniz. Size aklınızdaki tasarımı seçmekte yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

ilkelerimiz

Kaliteli ürünler ile hizmet vermek

Müşteri memnuniyeti

Güler yüzlü Dürüst hizmet vermek